LPG endermologie

LPG je exkluzívna technika mechanickej stimulácie buniek kožného tkaniva, ktorá bola objavená a patentovaná v roku 1986, umožňuje 100% prirodzenú liečbu, efektívne pôsobí proti starnutiu pokožky a zamedzuje ukladanie tuku v podkoží. Umožňuje mnoho aplikácii pre krásu tela a tváre. Výsledkom tejto metódy pôsobiacich na ochabovanie tkaniva je prirodzený anti-aging a eliminácia lokalizovaného tuku.

LPG techniky sú neinvazívne, príjemné a bez vedľajších účinkov.

LPG endermologie

Je metóda, ktorá bola schválená Federálnym úradom Spojených štátov pre potraviny a lieky (US Food and Drug Administration, FDA). FDA je najprísnejšou a najuznávanejšou organizáciou, ktorá schvaľuje a registruje nové lieky a liečebné metódy. LPG Systems bola prvou organizáciou svojho druhu, ktorá tento prestížny certifikát získala. LPG Cellu M6 je zároveň prvým a jediným zariadením na svete, ktoré je FDA certifikované pre terapeutické ošetrenia, tzv. lymfodrenáže.

LIPOMASSAGE

Mechanická stimulácia buniek, ktorá pomáha zoštíhliť a vytvarovať telo tam kde potrebujete. Zároveň sa pokožka spevní a vyhladí. Je to pre telo prirodzená cesta ako schudnúť, nenásilne a bezbolestne. Klinické štúdie potvrdzujú liečbu celulitídy, nadváhy, odstránenie lokálneho tuku, modeláciu a spevnenie celého tela.
LPG® LIPOMASSAGE GARANTUJE:
–    Odstránenie opuchov už po prvom ošetrení
–    Po 6 ošetrení vyhladenie celulitídy
–    Po 12 ošetreniach odbúranie 70% tuku a viditeľné spevnenie pokožky

ENDERMOLIFT

Prirodzený lifting tváre bez operácií. Mechanickou cestou stimulujeme fibroblasty, čím aktivujeme tvorbu kolagénu a elastinu v pleti. Kontúry tváre sa spevnia a vrásky na tvári sa viditeľne zjemnia.
LPG® ENDERMOLIFT GARANTUJE
+ 80% produkcie kyseliny hyalurónovej
+ 23% spevnenie pokožky
+ 46% tvorba nového elastinu
+ 21% vyhladenia vrások

LPG endermologie

Naše štúdio je 3. v poradí v Bratislave, ktoré využíva poslednú generáciu LPG prístroja Cellu M6 Integral 2 s exkluzívnou metódou LIPOMASSAGE a ENDERMOLIFT pre Vaše telo a tvár. V porovnaní so svojimi predchodcami je ošetrenie novým prístrojom príjemnejšie, pohodlnejšie a až  o 50 % účinnejšie. Telová procedúra Lipomassage, slúžia na odstránenie celulitídy, modelovanie a zoštíhlenie tela. Tvárové procedúry Endermolift, zase na spevnenie kontúr, omladenie tváre a odstránenie vrások.