LPG Lipomassage

lipomassage chudnutie postava LIBS

LPG Lipomassage je mechanická stimulácia buniek, ktorá pomáha zoštíhliť a vytvarovať telo tam kde potrebujete. Zároveň sa pokožka spevní a vyhladí. Je to pre telo prirodzená cesta ako schudnúť, nenásilne a bezbolestne. Klinické štúdie potvrdzujú liečbu celulitídy, nadváhy, odstránenie lokálneho tuku, modeláciu a spevnenie celého tela.

LPG® LIPOMASSAGE GARANTUJE:
–    Odstránenie opuchov už po prvom ošetrení
–    Po 6 ošetrení vyhladenie celulitídy
–    Po 12 ošetreniach odbúranie 70% tuku a viditeľné spevnenie pokožky

Odborná štúdia – (BOOK_RESULTS_LIPOMASSAGE.pdf)

LPG® ponúka efektívnu a šetrnú starostlivosť – krása bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.  LPG®  pre vysnívanú postavu. Poslaním  je ponúknuť riešenie pre zoštíhlenie a proti starnutiu, ktoré je 100% prírodného pôvodu a zároveň efektívne. Pomocou nového Cellu M6® , ktorý je účinnejší na odstránenie tuku odolného voči diéte a cvičenia. Ošetrenie je prevádzané novou Ergodrive hlavicou, ktorá je vybavená nezávislými motorizovanými valčekmi patentovanými LPG. Pôsobením valčekov ROLL´Up, ROLL’In a ROLL’Out jemne ale zároveň intenzívne napravuje kožné tkanivo a tým odstraňuje tukové zásoby, oživuje krvný a lymfatický obeh a aktivuje lipolýzu. Vďaka viacerým rotačným možnostiam valčekov ROLL, je LIPOMASSAGE schopná stimulovať produkciu kolagénu, elastínu a spevniť oslabenú kožu.

 

Ošetrenie trvá 15 alebo 35 minút od zvoleného programu. Klient má oblečený špeciálny LPG overal, ktorý oddeľuje pokožku od hlavice. Pre dosiahnutie ideálneho výsledku, klientom doporučujeme sériu najmenej 10tich ošetrení absolvovaných v priebehu 4 týždňov. Efekt procedúry na koži pocítite okamžite, takže už po prvom ošetrení. Koža bude jemnejšia, hladšia, zdravšia, prekrvená.

LPG endermologie