LIBS Estetika

KYSLÍKOVO – OZÓNOVÁ TERMOTERAPIA

 

FYZIO-TERMOCVIČENIE

V našom príjemnom štúdiu pracujeme so švajčiarskou technológiou, ktorá využíva modernú metódu – ozónoterapiu. Táto metóda pôsobí na základe blahodárnej trojkombinácie (kyslík – ozón – teplo) na ľudské telo.

Kyslíko-Ozónová terapia je prírodná terapia ozónom (O3). 20minútový „kúpeľ“ pri teplote 38° na podporu prekrvenia všetkých tkanív. Má energetický efekt, vedie k zvýšeniu kondície a výkonnosti (prirodzený doping), výsledkom je výrazné okysličenie buniek organizmu a následné urýchlenie látkovej výmeny, čo v spojení s cieleným cvičením vedie k zvýšenému výdaju energie. Tým sa naštartuje proces úbytku tukových buniek a nadváhy. Súčasne sa zlepšuje kvalita pokožky, zmierňuje sa celulitída a strie.

TPM – Thermal Physical Metod – cvičenie v mechano-terapeutických stanoch s teplotou 38°, s vlastnou váhou s minimálnym odporom pre formovanie postavy podľa potrieb, zdravotného stavu. Súčasťou daného redukčného programu je účinné cvičenie v špeciálnom ležadle, prispôsobené potrebám a želaniam každého klienta (napr. so zameraním sa na bruško, boky či sedacie partie). Cvičebný program zohľadňuje aj prípadné zdravotné problémy jednotlivých zákazníkov.

Dôležitou súčasťou redukčného programu je rozbor Vašich návykov v oblasti stravovania, ako aj úprava a poradenstvo pri vytváraní správnej životosprávy.

 

Štúdio nájdete v priestoroch Hotelu Barónka v Rači, kde je prevádzkované od roku 2003.