LIBS Estetika

KYSLÍKOVO – OZÓNOVÁ TERMOTERAPIA

FYZIO-TERMOCVIČENIE

V našom príjemnom štúdiu pracujeme so švajčiarskou technológiou, ktorá využíva modernú metódu – ozónoterapiu. Táto metóda pôsobí na základe blahodárnej trojkombinácie (kyslík – ozón – teplo) na ľudské telo.

Výsledkom je výrazné okysličenie buniek organizmu a následné urýchlenie látkovej výmeny, čo v spojení s cieleným cvičením vedie k zvýšenému výdaju energie. Tým sa u Vás naštartuje proces úbytku tukových buniek a nadváhy. Súčasne sa zlepšuje kvalita pokožky, zmierňuje sa celulitída a strie.

Súčasťou daného redukčného programu je účinné cvičenie v špeciálnom ležadle, prispôsobené potrebám a želaniam každého klienta (napr. so zameraním sa na bruško, boky či sedacie partie). Cvičebný program zohľadňuje aj prípadné zdravotné problémy jednotlivých zákazníkov.

Dôležitou súčasťou redukčného programu je rozbor Vašich návykov v oblasti stravovania, ako aj úprava a poradenstvo pri vytváraní správnej životosprávy.

Viac doplňujúcich informácií Vám radi poskytneme na našom telefónnom čísle alebo priamo pri osobnej návšteve nášho štúdia.

Štúdio nájdete v priestoroch Hotelu Barónka v Rači, kde je prevádzkované od roku 2003.